Od 1 września 2017
CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi                                   

STYPENDIA EDUKACYJNE za rok szkolny 2016/2017

Stypendia Prezydenta m. st. Warszawy za wybitne osiągnięcia
w roku szk. 2016/2017 otrzymali:

1. Ha Dieu Hoa 12. Jaros Remigiusz
2. Korpacz Marta 13. Kocerka Juliano
3. Kosson Krzysztof Tomasz 14. Foroncewicz Krzysztof
4. Majewska Olga Klementyna 15. Kaczmarczyk Paulina
5. Nguyen Nhat Anh 16. Pec Michał
6. Lan Bui Hanh 17. Pilarczyk Krzysztof
7. Paszkowska Helena 18. Pietrzak Maksymilian
8. Sobiech Julia 19. Supeł Hubert
9. PremČeska Maja 20. Tałasiewicz Olga
10. Dudek Zofia 21. Wiśniewski Sebastian Adam
11. Zdunek Zuzanna


Uroczystość wręczania stypendiów uczniom gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Dzielnicy Mokotów odbędzie się 14 listopada 2017 r. o godz. 11.00 w Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20.

Bardzo proszę o informację zwrotną, którzy z ww. stypendystów nie. będą mogli uczestniczyć w uroczystości i przesłanie jej do 7 listopada br.
na adres szkoły: sekretariat@twardagim.edu.pl

Oświadczenie stypendysty uczniowie/absolwenci muszą złożyć
w Wydziale Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Mokotów,
ul. Wiśniowa 37 pok. 209 najpóźniej w dniu najpóźniej w dniu 6 listopada br..

Oświadczenie stypendysty

STYPENDIA EDUKACYJNE za rok szkolny 2015/2016Rozwiń

STYPENDIA EDUKACYJNE za rok szkolny 2014/2015Rozwiń

STYPENDIA EDUKACYJNE 2013/2014Rozwiń

STYPENDIA EDUKACYJNE 2012/2013Rozwiń

STYPENDIA EDUKACYJNE 2011/2012Rozwiń

STYPENDIA EDUKACYJNE 2010/2011Rozwiń

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2016/2017ukryj


Gratuluję uczniom, rodzicom i nauczycielom

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2015/2016Rozwiń

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH 2014/2015Rozwiń

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH 2013/2014Rozwiń

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH 2012/2013Rozwiń

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH 2011/2012Rozwiń

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH 2010/2011Rozwiń

WYNIKI EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH 2009/2010Rozwiń

Międzynarodowy Drużynowy Konkurs Matematyczny NabojRozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2016/17

 Konkursy humanistyczne
 
Ogólnopolskie Dyktando 2016
Marta Grzebalska - 4 miejsce - klasa 3C
Konkurs wiedzy o społeczeństwie
laureaci
Weronika Lachowska 3A
Maria Zuzanna Lisicka 3C
Michał Robert Pec 3D
Sebastian Adam Wiśniewski 2B
finaliści
Julian Jacek Kocerka 3B
Marta Korpacz 3E
Mikołaj Kubiak 2D
Antoni Jan Matuszewski 3A
Aleksandra Antonina Skórka 3A
Bartłomiej Piętak 3H
Konkurs Historyczny
laureaci
Michał Król 2B
finaliści
Krzysztof Pilarczyk 2E
Jakub Szeligowski 2C
Konkurs Języka Polskiego
laureaci
Paulina Marzena Kaczmarczyk 3A
Julia Sobiech 3A
Olga Klementyna Majewska 1B
Zuzanna Zdunek 2C
Julia Magdalena Sobiech 3B
Ewa Maja Premčeska 3A
  
finaliści
Weronika Lachowska 3A
Joanna Katarzyna Rapiejko 3B
Paulina Olimia Dzido 3A
Julia Grodzka 3C
Marta Korpacz 3E
Filip Żmudowski 3A
Zuzanna Jadwiga Olczyk 2E
Helena Paszkowska 3E
Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"
laureaci
Aleksander Wasiak 3H
Antoni Odorowski 3H
finaliści
Helena Kordasiewicz 3A
Magdalena Niewczas 3A
Mateusz Perlik 3H
Bartłomiej Piętak 3H
Konkurs Kultury Klasycznej
laureaci
Ewa, Maja Premčeska 3A
finaliści
Aleksandra Sauer 3A
Konkurs wiedzy o Lechu Kaczyńskim
laureaci
Gabriel Krzysztof Gabriel Krzysztof Flis 2B
Jeremi Michał Mospan 2B
Krzysztof Michał Śpiewak 3A
Helena Gołaszewska 3E
Dominika Maria Spuz-Szpos 3B
  
finaliści
Aleksander Joachim Duda 2E
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego.
laureaci
Remigiusz Jaros 3B
Kacper Sołdaczuk 2A
finaliści
Konkurs Historyczny Glileo
laureaci
Maksymilian Wójcik 3A
  
finaliści
Konkurs z języka polskiego Galileo
laureaci
Zuzanna Jeleniewska 1D
Anna Winska 2B
Zuzanna Zdunek 2C
Aleksandra Rybak 2B
Anna Łukasik 2A
Antonina Duchnowska 3A
Paulina Dzido 3A
Zofia Dudek 3C
Bruno Gałwiaczek 3A
Karol Hetmański 3E
Maria Jeleniewska 3A
Aleksandra Sauer 3A
  
finaliści
 Konkursy matematyczno -przyrodnicze
 
Konkurs Matematyczny
laureaci
Nhat Anh Nguyen 3B
Stanisław Krzysztof Chodak 3B
Wojciech Niedziółka 3B
Hubert Supeł 3E
Maurycy Adam Wojda 3B
Krzysztof Kosson 2E
finaliści
Jacek Julian Kocerka 3B
Mikołaj Wasiak 3E
Jerzy Gamdzyk 2B
Hoa Ha Dieu 3B
Konkurs Fizyczny
laureaci
Marta Korpacz 3E
Paweł Mucha 3C
Antoni Jan Puch 3B
Hubert Supeł 3E
finaliści
Konkurs Chemiczny
laureaci
Mikołaj Maksym Małecki 3B
Mikołaj Roguski 3C
Wojciech Niedziółka 3B
Remigiusz Jaros 3B
finaliści
Tomasz Krzysztof Kosson 2E
Anna Aleksandra Szarejko 3E
Aleksandra Koncka 2B
Konkurs Biologiczny
laureaci
Marta Korpacz 3E
finaliści
Julia Magdalena Sobiech 3B
Nhat Anh Nguen 3B
Konkurs Geograficzny
laureaci
Tałasiewicz Olga 3E
Foroncewicz Krzysztof 3E
Justyna Anna Grzesiewska 3H
finaliści
Michał Robert Pec 3D
Konkurs Matematyczny Alfik
Maciej Mazuro - 1B - 5 miejsce w wojwództwie 13 miejsce w kraju
Jan Czajnik - 1B - wynik bardzo dobry
Maciej Wiśniewski -1D - wynik bardzo dobry
Michał Wietecki - 1B -wynik bardzo dobry
Piotr Fila - 1B -wynik bardzo dobry
Olga Majewska -1B - wynik bardzo dobry
Michał Łukasik - 1B -wynik bardzo dobry
Maciej Maciejewski - 1B -wynik bardzo dobry
Aleksandra Jopa - 1B -wynik bardzo dobry
Agata Krawczyk - 1B -wynik bardzo dobry
Emma Żukowska - 1E wynik bardzo dobry
Karol Illlinicz - 1B -wynik bardzo dobry
Adrian Podlewski - 1B -wynik bardzo dobry
Maja Podusińska - 1B -wynik bardzo dobry
Krzysztof Kosson -2E - wynik bardzo dobry
Daniel Soboński - 2B - wynik bardzo dobry
Michał Cukrowski - 2E - wynik bardzo dobry
Gabriel Flis - 2B - wynik dobry
Aleksandra Koncka - 2B - wynik dobry
Piotr Padamczyk - 2B - wynik dobry
Mikołaj Jabłoński - 2D -wynik dobry
Maurycy Wojda - 3B - wynik bardzo dobry
Mikołaj Wasiak - 3E - wynik bardzo dobry
Antoni Puch - 3B - wynik bardzo dobry
Kacper Rybarczyk - 3E - wynik bardzo dobry
Jędrzej Milanowski -3E - wynik bardzo dobry
Jeremi Sobierski - 3B - wynik bardzo dobry
Joanna Rapiejko - 3B - wynik bardzo dobry
Anna Pawłowska - 3B - wynik bardzo dobry
Wojciech Niedziółka - 3B - wynik bardzo dobry
Nhat Anh Nguyen - 3B - wynik bardzo dobry
Julia Sobiech - 3B - wynik dobry
Alicja Jeznacka - 3E - wynik dobry
Marta Korpacz - 3E - wynik dobry
Maria Halesiak - 3B - wynik dobry
Julian Kocerka - 3B - wynik dobry
Stanisław Chodak - 3B - wynik dobry
Joanna Zalewska - 3C - wynik dobry
Karol Hetmański - 3E - wynik dobry
Zofia Dudek - 3C - wynik dobry
Warszawski Konkurs Matematyczny STOŻEK
laureaci
Marta Korpacz 
Krzysztof Kosson 
Ha Dieu Hao 
Laura Hoang 
finaliści
Jerzy Gamdzyk 
Joanna Zalewska 
Kacper Wasiak 
Antoni Derda 
Anna Pawłowska 
Międzynarodowy Konkurs „Matematyka bez Granic”
laureaci
finaliści
 Klasa 3E - I miejsce w kraju; I miejsce w regionie 
 Klasa 3B - IV miejsce w kraju; III miejsce w regionie 
 Klasa 2B - VII miejsce w kraju; V miejsce w regionie 
 Klasa 2E - VIII miejsce w kraju; VI miejsce w regionie 
Konkurs Logia17
laureaci
Mateusz Perlik 3H
Daniel Soboński 2B
finaliści
Dieu Hoa Ha 3B
Jeremi Sobierski 3B
Mateusz Sypniewski 3E
Kangur Matematyczny
laureaci
JERZY GAMDZYK 2B
finaliści
ALEKSANDRA JOPA 1b
wynik bardzo dobry 
MAJEWSKA OLGA 1b wyróżniony
WIETECKI MICHAŁ 1b wyróżniony
  
MAZURO MACIEJ 1b wyróżniony
OWCZAREK ANNA 1b wyróżniony
  
PADUSIŃSKA MAJA 1b wyróżniony
ŁUKASIK MICHAŁ 1b wyróżniony
  
CZAJNIK JAN 1b wyróżniony
MACIEJSKI MACIEJ 1b wyróżniony
  
NOWAKOWSKI MAKSYMILIAN 1b wyróżniony
FILA PIOTR 1b wyróżniony
  
CHORZEMPA KRZYSZTOF 1b wyróżniony
PODLEWSKI ADRIAN 1b wyróżniony
  
DINH TAP DO 1e wyróżniony
KRAWCZYK AGATA 1b wyróżniony
  
GRZĘBSKI FILIP 1a wyróżniony
WASIAK KACPER 2B
wynik bardzo dobry  
KIEŁBASA ANNA 2B wyróżniony
KOSSON KRZYSZTOF 2E wyróżniony  
JABŁONSKI MIKOŁAJ 2D wyróżniony
WĄSOWSKI KAROL 2B wyróżniony  
FLIS GABRIEL 2B wyróżniony
SKONECZNY ŁUKASZ 2E wyróżniony  
SOBONSKI DANIEL 2B wyróżniony
PADAMCZYK PIOTR 2B wyróżniony  
BLACHNIA JAGODA 2E wyróżniony
GEMBALCZYK BARTOSZ 2B wyróżniony  
HANNA GIBUS 2E wyróżniony
KONCKA ALEKSANDRA 2B wyróżniony  
DĄBROWSKA MARTA 2B wyróżniony
KAROLINA PAWŁOWSKA 2E wyróżniony  
MALINOWSKI MACIEJ 2D wyróżniony
PILARCZYK KRZYSZTOF 2E wyróżniony  
KONOPIELKO DOMINIKA 2E wyróżniony
SMYK MARTA 2E wyróżniony  
ARKADIUSZ UHLIK 2H wyróżniony
BOJAKOWSKA ZOFIA 2E wyróżniony  
LESZEK MACIEJ 2E wyróżniony
SZELIGOWSKI JAKUB 2C wyróżniony  
WOJDA MAURYCY 3B
wynik bardzo dobry
CHODAK STANISŁAW 3B
wynik bardzo dobry  
SOSZYŃSKI MATEUSZ 3E wyróżniony
PUCH ANTONI 3B wyróżniony  
NGUYEN NHAT ANH 3B wyróżniony
WASIAK MIKOŁAJ 3E wyróżniony  
KORPACZ MARTA 3E wyróżniony
RAPIEJKO JOANNA 3B wyróżniony
  
MILANOWSKI JĘDRZEJ 3E wyróżniony
KUROWSKI RAFAŁ 3B wyróżniony  
JEZNACKA ALICJA 3E wyróżniony
SOBIECH JULIA 3B wyróżniony  
HA DIEU HOA 3B wyróżniony
MAJEWSKA KAROLINA 3E wyróżniony  
SOCHACKA ANTONINA 3E wyróżniony  
  
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko
Paweł Mucha- 3C - tytuł HIPERON
Mikołaj Roguski - 3C - tytuł KAON
Joanna Zalewska - 3C - tytuł TAON
Uhlik Arkadiusz - 2H -tytuł TAON
Gabriel Flis - 2B - tytuł TAON
Jeremi Sobierski - 3B - tytuł TAON
Aleksandra Koncka - 2B - tytuł TAON
konkurs matematyczny MAT
Krzysztof Kosson - 2e - 1 miejsce w kraju
Olga Majewska - 1B - wynik bardzo dobry
Dawid Do Dinh Tap - 1E - wynik bardzo dobry
Aleksandra Jopa - 1B - wynik bardzo dobry
Maciej Wiśniewski - 1D - wynik bardzo dobry
Maciej Mazuro - 1B - wynik bardzo dobry
Jan Czajnik - 1B - wynik bardzo dobry
Jakub Iwan - 1D - wynik bardzo dobry
Piotr Fila - 1B - wynik bardzo dobry
Kacper Wasiak - 2B - wynik bardzo dobry
Daniel Soboński- 2B - wynik bardzo dobry
Piotr Padamczyk- 2B - wynik bardzo dobry
Jerzy Gamdzyk- 2B - wynik bardzo dobry
Jagoda Błachnia - 2E - wynik bardzo dobry
Maciej Leszek - 2E - wynik bardzo dobry
Wojciech Niedziółka - 3B - wynik bardzo dobry
Maurycy Wojda - 3B - wynik bardzo dobry
Stanisław Chodak - 3B - wynik bardzo dobry
Joanna Rapiejko - 3B - wynik bardzo dobry
Julian Kocerka - 3B - wynik bardzo dobry
Mikołaj Wasiak - 3E - wynik bardzo dobry
Karol Hetmański - 3E - wynik bardzo dobry
Kacper Rybarczyk - 3E - wynik bardzo dobry
Marta Korpacz - 3E - wynik bardzo dobry
Konkurs Chemiczny "Atom i cząsteczka"
laureaci
Jeremi Sobierski 3B
finaliści
Paulina Kaczmarczyk 3A
Konkurs Biologiczny Galileo
laureaci
Wojciech Gaweł 2C
  
finaliści
Konkurs Chemiczny Galileo
laureaci
Karol Illinicz 1B
Krzysztof Kosson 2E
Aleksandra Koncka 2B
Szymon Widarski 2E
Oliwia Hulewicz 2A
Aleksandra Szarejko 3E
Maksym Małecki 3B
Jeremi Sobierski 3B
Paulina Kaczmarczyk 3A
Dawid Przygoński 3A
Karol Hetmański 3E
Helena Gołaszewska 3E
finaliści
Konkurs Fizyczny Galileo
laureaci
Sebastian Wiśniewski 2B
Jerzy Gamdzyk 2B
Alicja Prężyna 2C
Paweł Mucha 3C
Jeremi Sobierski 3B
Helena Kordasiewicz 3A
finaliści
Konkurs Geograficzny Galileo
laureaci
Jakub Szeligowski 2C
Franciszek Alvarado 2C
finaliści
Konkurs matematyczny Galileo
laureaci
Jakub Iwan 1D
Aleksandra Jopa 1B
Dinh Tap Do 1E
Olga Majewska 1B
Maciej Mazuro 1B
Jan Czajnik 1B
Karol Illinicz 1B
Piotr Fila 1B
Krzysztof Chorzempa 1B
Anna Owczarek 1B
Maciej Pilarczyk 1B
Mikołaj Wierzbicki 1B
Kacper Wasiak 2B
Jerzy Gamdzyk 2B
Anna Wińska 2B
Aleksandra Koncka 2B
Bartosz Gembalczyk 2B
Karol Wąsowski 2B
Thanh Minh Vu 2B
Piotr Padamczyk 2B
Marta Korpacz 3E
Mateusz Soszyński 3E
Alicja Jeznacka 3E
Antonina Sochacka 3E
Jan Kruszewski 3E
Jędrzej Malinowski 3E
Karolina Majewska 3E
Maria Halesiak 3EB
Aleksandra Szarejko 3E
Karol Hetmański 3E
Natalia Szczepanik 3B
Kacper Rybarczyk 3E
Mikołaj Sajecki 3E
finaliści
XI Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów
laureaci
finaliści
 Dieu Hoa Ha - 3B - tytuł zwycięzcy IV stopnia 
 Maurycy Wojda - 3B 
 Maciej Sajecki - 3E 
 Maciej Wiśniewski - 1D 
Olimpiada Matematyczna Juniorów
laureaci
Kacper Wasiak 2B
Julian Kocerka 3B
finaliści
Dieu Hoa Ha 3B
Mikołaj Wasiak 3E
 Konkursy językowe
 
Konkurs Języka Angielskiego
laureaci
Mikołaj Próchniak 2H
Anna Dudek 2A
Zofia Dudek 3C
Marta Jakubowska 3D
Olga Tomaszewska 3C
Zuzanna Zapart 3C
Hanh Lan Bui 3C
Zuzanna Karaźniewicz 3A
Maksymilian Pietrzak 3E
finaliści
Kaja Pośniak 2C
Wojciech Kamiński 2D
Zuzanna Sokal 3C
Wiktoria Fedoruk 3A
Ida Szaciło 3C
Julia Terpińska 3C
Maria Halesiak 3B
Monika Kowalska 3H
  
Konkurs Języka Hiszpańskiego
laureaci
Ewa Przybył 2A
Sandra Owczarek 3H
finaliści
Dagmara Niedbała 2H
Olga Klementyna Majewska 1B
Małgorzata Bulej 3H
Kaja Pośnik 2C
Konkurs Języka Francuskiego
laureaci
  
finaliści
Piotr Waldemar Napiórkowski 3C
Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund
Jan Mattern - 1D -I miejsce w województwie i w kraju
Anna Staszelis - 1E - wynik bardzo dobry
Maja Schwarz - 1E - wynik bardzo dobry
Zofia Wojciechowicz - 1E - wynik bardzo dobry
Milena Urbanowicz - 1A - wynik bardzo dobry
Mikołaj Banasiuk - 1E - wynik bardzo dobry
Daria Nieżurawska - 1E - wynik bardzo dobry
Artur Pawłowski - 1D - wynik bardzo dobry
Zuzanna Piecha - 1D - wynik bardzo dobry
Paulina Tyminska - 1D - wynik bardzo dobry
Maria Rynkiewicz - 1A - wynik bardzo dobry
Mateusz Borowski - 1E - wynik dobry
Jan Piekarz - 1E - wynik dobry
Jakub Kosior - 1E - wynik dobry
Aleksandra Czajka - 1E - wynik dobry
Mikołaj Kubiak - 2D - wynik bardzo dobry
Natalia Keber - 2D - wynik bardzo dobry
Matylda Bronicka - 2D - wynik bardzo dobry
Wojciech Kamiński - 2D - wynik bardzo dobry
Magdalena Szadkowska - 2D - wynik bardzo dobry
Aleksander Duda - 2E - wynik bardzo dobry
Anna Schwencke - 2D - wynik bardzo dobry
Ouynh Trang Le - 2D - wynik bardzo dobry
Krzysztof Kosson - 2E - wynik bardzo dobry
Gabriela Zarzecka - 2D - wynik bardzo dobry
Aleksandra Zofia Lech - 2D -wynik bardzo dobry
Igor Kowalski - 2E - wynik bardzo dobry
Sophie Schwencke - 2D - wynik bardzo dobry
Zofia Krupa - 2D - wynik bardzo dobry
Mikołaj Jabłoński - 2D - wynik bardzo dobry
Marika Pszczołowska - 2D - wynik bardzo dobry
Maciej Wróblewski - 2D - wynik bardzo dobry
Barbara Stec - 2E - wynik bardzo dobry
Gabriela Juszczuk - 2E - wynik bardzo dobry
Tomasz Pisarek - 2D - wynik dobry
Zofia Zawistowska - 2E - wynik dobry
Julia Wilkowicz - 2D - wynik dobry
Oliwia Wysokińska - 2D - wynik dobry
Marta Smyk - 2E - wynik dobry
Aleksandra Piekarz - 3E - I miejsce w województwie i w kraju
Zuzanna Kotowska - 3D - wynik bardzo dobry
Mateusz Soszyński - 3E - wynik bardzo dobry
Maciej Ruciński - 3D - wynik bardzo dobry
Małgorzata Cegielska - 3E - wynik bardzo dobry
Marta Jakubowska - 3D - wynik bardzo dobr
Maksymilian Pietrzak - 3E - wynik bardzo dobr
Antonina Sochacka - 3E - wynik bardzo dobr
Krzysztof Foroncewicz - 3E - wynik bardzo dobr
Michał Pec - 3D - wynik bardzo dobr
Alicja Jeznacka - 3E - wynik bardzo dobr
Weronika Lachowska - 3A - wynik bardzo dobr
Mateusz Sypniewski - 3E - wynik bardzo dobr
Mikołaj Kubik - 3D - wynik bardzo dobr
Agata Sierhej - 3D - wynik bardzo dobr
Patryk Słomka - 3E - wynik bardzo dobr
Jan Kruszewski - 3E - wynik bardzo dobr
Karol Hetmański - 3E - wynik bardzo dobr
Marta Korpacz - 3E - wynik bardzo dobr
Helena Paszkowska - 3E - wynik bardzo dobr
Weronika Parzych - 3D - wynik bardzo dobr
Julia Tyszkiewicz - 3D - wynik bardzo dobr
Dawid Mączka - 3E - wynik bardzo dobr
Aleksandra Szarejko - 3E - wynik bardzo dobr
Maciej Sajecki - 3E - wynik bardzo dobr
Bartosz Tokarski - 3E - wynik bardzo dobr
Paulina Grabowska - 3D - wynik bardzo dobr
Gabriela Boryszęwska - 3D - wynik bardzo dobr
Julia Grajda - 3D - wynik bardzo dobr
Olimpia Pokora - 3D - wynik bardzo dobr
Jerzy Klimas - 3D - wynik bardzo dobr
Zofia Dudek -3C - wynik bardzo dobr
Martyna Bączek - 3D - wynik bardzo dobr
Izabela Truchel - 3A - wynik dobr
Agata Podsiadły - 3D - wynik dobr
Aleksander Prusik - 3E - wynik dobr
Mateusz Wierzbowski - 3D - wynik dobr
Wiktoria Fedoruk - 3A - wynik dobr
Magdalena Pałka - 3D - wynik dobr
Maja Premčeska - 3A - wynik dobr
Zuzanna Zielińska - 3D - wynik dobr
Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka hiszpańskiego
laureaci
Konstancja Barankiewicz 3H
Dagmara Niedbała 2H
Sandra Owczarek 3H
Kaja Pośnik 2C
finaliści
Aleksander Wasiak 3H
Małgorzata Bulej 3H
Patrycja Olszak 3H
Maria Halesiak 3B
Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka angielskiego
laureaci
Kaja Pośnik 
Zofia Dudek 
Wiktoria Fedoruk 
Zuzanna Kaźmierczak 
Zuzanna Sokal 
Hanh La Bui 3C
Filip Żmudowski 
finaliści
Zuzanna Zdunek 
Alicja Jeznacka 
Marta Jakubowska 
Konkurs językowym Conoce España
Dagmara Niedbała 2H - II miejsce
Konkurs Poezji Hiszpańskojęzycznej
Matylda Retyk - 3H - I miejsce
Konkurs języka niemieckiego SPRACHDOKTOR 2017
Jan Kinasiewicz - 1D - wynik bardzo dobry
Maja Schwarz - 1E - wynik bardzo dobry
Jan Mattern - 1D - wynik bardzo dobry
Anna Staszelis - 1E - wynik bardzo dobry
Zofia Wojciechowicz - 1E - wynik bardzo dobry
Mateusz Borowski - 1D - wynik bardzo dobry
Tomasz Pisarek - 2D - wynik bardzo dobry
Zofia Krupa - 2D - wynik bardzo dobry
Krzysztof Pilarczyk - 2E - wynik bardzo dobry
Marta Smyk - 2E - wynik bardzo dobry
Sophie Schwencke - 2D - wynik bardzo dobry
Krzysztof Kosson - 2E - wynik bardzo dobry
Aleksander Duda - 2E - wynik bardzo dobry
Anna Schwencke - 2D - wynik bardzo dobry
Mikołaj Kubiak - 2D - wynik bardzo dobry
Ouynh Trang Le -2D - wynik bardzo dobry
Magdalena Szadkowska - 2D - wynik bardzo dobry
Maciej Wróblewski - 2D - wynik bardzo dobry
Antonina Sochacka - 3E - wynik bardzo dobry
Marta Korpacz - 3E - wynik bardzo dobry
Olga Tałasiewicz - 3E - wynik bardzo dobry
Weronika Parzych - 3D - wynik bardzo dobry
Magda Płatek - 3E- wynik bardzo dobry
Olimpia Pokora - 3D- wynik bardzo dobry
Maksymilian Pietrzak - 3E- wynik bardzo dobry
Aleksandra Szarejko - 3E- wynik bardzo dobry
Paulina Grabowska - 3D- wynik bardzo dobry
Helena Gołaszewska - 3E - wynik bardzo dobry
Krzysztof Foroncewicz - 3E- wynik bardzo dobry
Helena Paszkowska - 3E- wynik bardzo dobry
Aleksandra Piekarz - 3E- wynik bardzo dobry
Mateusz Soszyński - 3E- wynik bardzo dobry
Antoni Derda - 3E- wynik bardzo dobry
Martyna Bączek - 3D- wynik bardzo dobry
Małgorzata Cegielska - 3E- wynik bardzo dobry
Karol Hetmański - 3E - wynik bardzo dobry
Alicja Jeznacka - 3E - wynik bardzo dobry
Patryk Słomka -3E - wynik bardzo dobry
Michał Pec - 3D - wynik bardzo dobry
Bartosz Tokarski - 3E - wynik bardzo dobry
Maciej Sajecki - 3E - wynik bardzo dobry
Aleksander Prusik - 3E - wynik bardzo dobry
Julia Grajda - 3D - wynik bardzo dobry
Mateusz Sypniewski - 3E - wynik bardzo dobry
Jerzy Klimas - 3D - wynik bardzo dobry
Maciej Ruciński - 3D - wynik bardzo dobry
Zuzanna Kotowska - 3D - wynik bardzo dobry
Zuzanna Zielińska - 3D - wynik bardzo dobry
Maria Rynkiewicz - 1A - wynik dobry
Zuzanna Piecha - 1D - wynik dobry
Katarzyna Osokin 1E - wynik dobry
Daria Nieżurawska - 1E - wynik dobry
Leon Górecki - 1D - wynik dobry
Michał Świątek - 1D - wynik dobry
Ida Skolimowska - 1D - wynik dobry
Mikołaj Jabłoński - 2D - wynik dobry
Natalia Keber - 2D - wynik dobry
Julia Wilkowicz - 2D - wynik dobry
Igor Kowalski - 2E - wynik dobry
Filip Bartoszewski - 2E - wynik dobry
Matylda Bronicka - 2D - wynik dobry
Dawid Mączka - 3E - wynik dobry
Jan Kruszewski - 3E - wynik dobry
Maciej Popławski - 3D - wynik dobry
Mikołaj Kubik - 3D - wynik dobry
Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka niemieckiego
laureaci
Weronika Parzych 3D
Michał Pec 3D
Aleksandra Szarejko 3E
Bartosz Tokarski 3E
Aleksandra Piekarz 3E
Mateusz Soszyński 3E
Olga Tałasiewicz 3E
Antonina Sochacka 3E
Sophie Schwencke 2D
Magdalena Szadkowska 2D
finaliści
Małgorzata Cegielska 3E
Zuzanna Kotowska 3D
Konkurs z języka angielskiego Galileo
laureaci
Pola Borkowska 1A
Jeremi Mospan 2B
Maciej Wróblewski 2B
Kaja Pośnik 2C
Zuzanna Zdunek 2C
Izabela Kaniewska 2C
Julia Karaś 2B
Franciszek Alvarado 2C
Jan Piszczatowski 2C
Anna Kiełbasa 2B
Aleksandra Ferenc 2A
Sebastian Wiśniewski 2B
Maja Hebda 2B
Quynh Trang LE 2D
Maria Halesiak 3B
Maksymilian Pietrzak 3E
Patryk Słomka 3E
Karol Hetmański 3E
Piotr Napiórkowski 3C
Jeremi Sobierski 3B
Natalia Szczepanik 3A
Wiktoria Fedoruk 3A
Bruno Gałwiaczek 3A
Nhat Anh Nguyen 3B
Helena Gołaszewska 3E
Julia Terpińska 3C
Matylda Retyk 3H
Małgorzata Bulej 3H
finaliści
Konkurs z języka niemieckiego Galileo
laureaci
Zofia Wojciechowska 1E
Jan Mattern 1D
Magdalena Szadkowska 2D
Sophie Schwencke 2D
Tomasz Pisarek 2D
Anna Schwencke 2D
Michał Pes 3D
Małgorzata Cegielska 3E
Olga Tałasziewicz 3E
finaliści
Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z języka francuskiego
laureaci
Piotr Napiórkowski 3C
finaliści
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
laureaci
Zofia Dudek 3C
finaliści
 Konkursy artystyczne
 
Ogólnopolski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej
Zofia Wojciechowska - 1E- 3 miejsce w kategorii Gimnazjum
 Konkursy i zawody sportowe
 
Mistrzostwa Warszawy w brydżu
Aleksandra Jopa - 1B - I miejsce do lat 15
XXII Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Tańca Sportowego
Joanna Zalewska - 3C - tytuł Mistrzyni Polski z formacją GRW High Class One w kategorii Dance Show
Joanna Zalewska - 3C- tytuł Mistrzyni Polski z formacją GRW High Class Two w kategorii Disco Dance
Krajowe Mistrzostwa International Dance Organisation
Joanna Zalewska - 3c - II miejsce z formacją GRW High Class Two w Disco Dance i kwalifikacja na Mist
Mistrzostwa Mokotowa - III miejsce w koszykówce dla chłopców
Jerzy Klimas - 3D
Krzysztof Stolarski - 2B
Franciszek Gawryś - 1B
Mateusz Chazan - 1C
Gabriel Flis - 2B
Remigiusz Jaros - 3B
Antoni Derda - 3E
Adam Błoński - 3A
Kacper Rybarczyk - 3E
Marcel Bala - 1C
Mistrzostwa Mokotowa - III miejsce w siatkówce dziewcząt
Izabela Truchel - 3A - kapitan
Maria Skraba - 1C
Joanna Tomasik - 2C
Zuzanna Nowicka - 2A
Zuzanna Zielińska - 3D
Gabrysia Juszczuk - 2E
Olimpia Pokora - 3D
Maria Sołowej - 3C
Katarzyna Tymieniecka - 2A
Maria Halesiak - 3B
Małgorzata Kaczmarczyk - 3H
Mistrzostwa Mokotowa w pływaniu dziewcząt - I miejsce
Anna Świerkot - 3D
Agata Podsiadły - 3D
Oliwia Wysokińska - 2D
Michalina Krawczyk - 1H
Maria Rynkiewicz - 1A
Aleksandra Przybylska - 1A
Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu chłopców - III miejsce
Aleksander Wereszczyński - 3H
Krzysztof Chałko - 3B
Jakub Bugaj - 2A
Rober Moroz - 2B
Maciej Mazuro - 1B
Do Anh Quan - 1D

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2015/16Rozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2014/15Rozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2013/14Rozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2012/13Rozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2011/12Rozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2010/11Rozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2009/10Rozwiń

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZK. 2008/09Rozwiń

» Sukcesy szkoły

» Nasza szkoła

» International info

      

»Spacer po Twardej