Pierwsza wycieczka rowerowa w roku szkolnym 2016/2017


Jak widać zmiana lokalizacji szkoły służy nie tylko sportowcom-biegaczom, ale i zakochanym w rowerach. Takiej frekwencji na wycieczce rowerowej nie licząc Nocnego Rajdu do Palmir, jeszcze nie mieliśmy. Cieszy także fakt, że uczestnikami było sporo pierwszaków, co oznacza, że duch rowerowy w narodzie nie umiera.
Trasę opracowała i prowadziła p. Dorota Chmielewska, p. Agnieszka Bocianowska zabezpieczała wycieczkę od strony technicznej, ja zaś jak zwykle obijałem się :)
Trasa Kabaty-Konstancin Jeziorna-Kabaty, łatwa, przyjemna i ciekawa, bo zróżnicowana.
Obyło się bez żadnych defektów, wszyscy równo i mocno pedałowali, a pogoda sprawiła, że wycieczka była dla nas przyjemnością. A że na twarzach naszych uczniów widzieliśmy uśmiech i zadowolenie, tym bardziej rosła radość i w nas.
Na ostatnim z postojów, jeden uczestnik poślizgnął się i wpadł do jeziorka. Na szczęście nieopodal odbywały się ćwiczenia WOPR-u, więc szybko wyciągnęli "topielca" z wody. Mokry i cokolwiek przestraszony, suszył się na słońcu jadąc na rowerze.
Zapraszamy na kolejne wyjazdy, śledźcie uważnie librusa, bo na następną wycieczkę możemy wziąć tylko 12 osób i kto pierwszy ten lepszy.
Jacek Gotkowski
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg