Wycieczka rowerowa do Parku Kampinoskiego


Szkolne Koło Rowerowe po przerwie wakacyjnej rusza do pracy.

Na pierwszą wycieczkę w sezonie 2014/2015 wybraliśmy Park Kampinoski. Trasa miała być krótka, znana i stosunkowo prosta. Jak zwykle spotkaliśmy się pod szkołą, pojechaliśmy na Młociny metrem i stamtąd do Kampinosu. W sumie wyszło 29 km, jak na inauguracje, sprawdzenie formy i przede wszystkim nowego narybku rowerowego, czyli I klas, w zupełności wystarczyło.

Jak zwykle trasę opracowywała Pani Dorota i jak zwykle świetnie sprawdziła się, trasa była łatwa, ale urozmaicona. Było kilka podjazdów, sporo piachu, ale i piękne kampinoskie polanki, na których zmęczone towarzystwo bawiło się na placach zabaw dla małych dzieci.

Na stronę techniczną baczenie miała Pani Agnieszka, ale na tym wyjeździe nie można było sprawdzić Jej umiejętności w akcji, ponieważ jak na złość nie było żadnej awarii.

Szefem wyprawy był Jacek Gotkowski, sprawił się świetnie i w ogóle super z niego gość!!! :)

Jako prowadzący Szkolne Koło Rowerowe jesteśmy bardzo zadowoleni, że jest takie zainteresowanie rowerami wśród I klas, cieszymy się, że tylu było chętnych na wyjazd do Kampinosu, że musiała zostać utworzona lista rezerwowa.

Już od razu zapowiadamy, że kolejna wycieczka dużo dłuższa, bardziej atrakcyjna i ciekawsza jest zaplanowana na 12.10. i już można się na nią zapisywać. Jednak w odróżnieniu od Kampinosu, na nią mogą jechać osoby posiadające KARTĘ ROWEROWĄ.

12.10. planujemy pojechać do Czerska, gdzie zwiedzimy Zamek i poznamy trudy tras rowerowych płd. powiatów warszawskich. ZAPRASZAMY!!!

A PRZY OKAZJI ZAPRASZAM DO ZAPISÓW NA KURS I EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ.

Wycieczka do Czerska będzie jednocześnie ostatnią szansą na pokazanie się Kadrze Nadzorczej SKR, przed nocnym wyjazdem do Palmir. Na ten wyjazd bierzemy zawsze mocno wyselekcjonowaną kadrę, ludzi twardych, zdyscyplinowanych i godnych zaufania.

Dla najbardziej wytrwałych, mocnych i kochających rowery, jako zwieńczenie sezonu rowerowego zapraszamy na 3 dniową wycieczkę do Puław, ale to dopiero na wiosnę, po wystawieniu ocen :)

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA!!!

Jacek Gotkowski

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg