Wyjście klas III na strzelnicę sportową
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg24.09.2013r. odbyło się wyjście klas III: A, B, C i D na strzelnicę sportową, w ramach przedmiotu Edukacji dla bezpieczeństwa. Frekwencja dopisała, zainteresowanie zajęciami ogromne. Emocje i podniecenie uczestników były widoczne i wyczuwalne na odległość strzału.
Najpierw sprawdzenie listy obecności, zgód i opłat, następnie wprowadzenie przez instruktora, zapoznanie z regulaminem, bronią i jej obsługą.
No i potem to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli 3 strzały próbne i 10 "na ocenę".
Sprawdziło się to, co mówili na początku instruktorzy, że brylować będą dziewczęta. Chociaż najlepszy wynik osiągnął facet (ufff, na szczęście:)), to w pierwszej dziesiątce każdej klasy było 70-80% kobitek. Siła spokoju, cierpliwość, delikatność cynglowego paluszka wygrały z nakręconymi, napakowanymi testosteronem mężczyznami.
Wszyscy znakomicie się bawili i sporo osób zadeklarowało chęć udziału w Kółku Strzeleckim "Cel, Pal", które odbywa się również na strzelnicy "Cover", w każdy poniedziałek o 16.00. Zapraszam tych, którzy jeszcze nie wiedzą nic o tej nowej inicjatywie, a chcieliby sprawdzić się w roli zawodnika sportowego klubu strzeleckiego.
J. Gotkowski