BIEGI   PRZEŁAJOWE


1.jpg 2.jpg



Jak co roku, rywalizację w dzielnicowych zawodach w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 2013, rozpoczęły indywidualne biegi przełajowe.
Byliśmy jedyną szkołą, która tak licznie przybyła na zawody. Ale nie tylko ilość była naszą domeną, bo 2 razy nasi uczniowie stali na podium, uzyskaliśmy aż 6 nominacji do następnego etapu biegów przełajowych i aż 26 naszych zawodniczek i zawodników plasowało się w stawce średnio 60 najlepszych biegaczy z całej dzielnicy, w pierwszej 20.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM, DZIĘKI KTÓRYM GIMNAZJUM 42 ZDOBYŁO II MIEJSCE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE W PRZEŁAJACH.

I miejsce przypadło Gimnazjum 35 z Konwiktorskiej, ale to przecież Gimnazjum Sportowe.
Szczególne gratulacje dla:
Julii Wiech 3B i Jakuba Spaniera 3E, którzy zajęli 3 miejsce w dzielnicy oraz dla
Julii Migdalskiej 1H
Ewy Masior 2B
Błażeja Czarneckiego 1H
Macieja Lulki 3B
Cała szóstka dostała się do następnego etapu przełajów, w którym zmierzą się na dystansie 1000 i 1500m z najlepszymi zawodnikami Warszawy. Życzymy powodzenia!!!

P.S. Katedra Wychowania Fizycznego cieszy się, że co roku udowadniacie swoje wszechstronne uzdolnienia i umiejętność walki o sukces w każdej dziedzinie życia.

Jacek Gotkowski


Wyniki indywidualnych biegów przełajowych w ramach WOM 2013:

Dziewczęta I klasa:

Julia Migdalska 8m. awans do następnego etapu 4 pkt.
Zuzanna Michalska 14m. 3pkt.
Matylda Konopka 15m. 3pkt.
Penelopa Adamczyk 17m. 3pkt.
Maria Styczyńska 23m. 3pkt.
Dominika Suchecka 27m. 3pkt.
Daria Kwiecińska 30m. 3pkt.
Anna Cebula 32m. 3pkt.
Elżbieta Pawlak 42m 2pkt.

Dziewczęta II klasa:

Ewa Masior 9m. 4 pkt. awans do następnego etapu
Eliza Saładyk 16m. 3 pkt.
Anna Bajerska 18m. 3 pkt.
Monika Kamińska 19m. 3 pkt.
Victoria Ayre 21m. 3 pkt.
Katarzyna Sordyl 22m. 3 pkt.
Weronika Piziorska 28m. 3 pkt.

Dziewczęta III klasa:

Julia Wiech 3m. 5 pkt. awans do następnego etapu
Zuzanna Gołaszewska 11m. 3 pkt.
Marta Nosowicz 14m. 3 pkt.
Aleksandra Muracka 18m. 3 pkt.
Aleksandra Pastuszek 19m. 3 pkt.
Joanna Myśliwska 21m. 3 pkt.
Dominika Zając 28m. 3 pkt.
Wiktoria Grudziąż 31m. 3 pkt.
Anna Radzimińska 33m. 3 pkt.
Aleksandra Żółkowska 37m. 3 pkt.

Chłopcy I klasa:

Błażej Czarnecki 10m. 4 pkt. awans do następnego etapu
Artur Pawłowski 11m. 3 pkt.
Oskar Glegoła 15m. 3 pkt.
Mikołaj Marszałek 16m. 3 pkt.
Łukasz Olszewski 17m. 3 pkt.
Amir Naziri 26m. 3 pkt.
Michał Dubowski 27m. 3 pkt.
Adam Kotarski 33m. 3 pkt.
Mikołaj Szpryngwald 19m. 3pkt

Chłopcy II klasa:

Maciej Lulka 6m. 4 pkt. awans do następnego etapu
Michał Kukla 11m. 3 pkt.
Aleksander Mielnikow 13m. 3 pkt.
Paweł Pawlik 14m. 3 pkt.
Juliusz Makulec 17m. 3 pkt.
Stanisław Skrzypek 19m. 3 pkt.
Maciej Lisicki 29m. 3 pkt.
Rafał Chmielewski 38m. 2 pkt.
Paweł Berentowicz 43m. 2 pkt.
Mikołaj Gorzelany 47m. 2 pkt.

Chłopcy III klasa:

Jakub Spanier 3m. 5 pkt. awans do następnego etapu
Aleksander Kołakowski 18m. 3 pkt.
Jędrzej Majkusiak 28m. 3 pkt.
Mikołaj Michalski 29m. 3 pkt.
Gustaw Szefner 32m. 3 pkt.
Filip Gałecki 40m. 2 pkt.
Bartosz Śmigielski 41m. 2 pkt.
Gabriel Pajda 45m. 2 pkt.